Шумозахисний екран
Одним із найпоширеніших подразників є шум. Він стомлює, заважає концентрації на улюбленій справі і просто не дає розслабитись. Постійний гул автомагістралі або гуркіт чергового товарного поїзда не приносять задоволення, а швидше навпаки вганяють у депресію. На щастя, людство знайшло вирішення цієї проблеми.
Шумозахисний екран із полікарбонату – це конструкція з металевого каркасу та полікарбонатних листів, яка поглинає (не відображає, а саме поглинає) шум. Каркас є основою екрану. Він має бути надійним, витримувати будь-які пориви вітру. При монтажі слід враховувати метеоумови в регіоні та особливості ландшафту. Для збільшення коефіцієнта поглинання може знадобитися зміна форм та розмірів листа полікарбонату. На щастя, наш завод виготовляє неформатні листи за розмірами, необхідними саме вам.
Полікарбонатні шумозахисні екрани можна встановлювати будь-де. Естетично красивий та сучасний зовнішній вигляд полікарбонату підійде для захисту як приватної території, так і державних установ.
Найчастіше шумозахисні екрани встановлюють поблизу:
- Автомагістралей
- Аеропортів
- Залізничних колій та станцій
- Заводів та фабрик
- Об'єктів будівництва
Панелі виготовлені з полімерної речовини, яка не горить, виявляє хорошу стійкість до кислот, лугів, інтенсивного сонячного випромінювання та температури. Полікарбоат не гниє, не плавиться, не іржавіє і не вигоряє. Служити така панель може роками, не вимагаючи особливого догляду (хіба що естетичного).
Полікарбонат - дуже гнучкий матеріал і може легко згинатися під потрібним кутом. Він легкий, але при цьому міцний (у 200 разів міцніший за скло).
Для шумозахисних екранів використовують як стільниковий, і монолітний полікарбонат. Монолітний має підвищені антивандальні якості, а стільниковий легший і здатний поглинути більше шуму.
Від товщини полікарбонатного листа, яка може становити 4-40 мм, залежить кількість поглиненого шуму (від 15 до 25 дБ).
Характеристики полікарбонату:
Сотовий полікарбонат – має пористу структуру (комірки, формою схожі з сотами бджіл). Декілька площин, з'єднаних поздовжніми перемичками (ребрами жорсткості). Дана структура дозволяє полікарбонату бути гнучким, але водночас міцним і зберігати тепло. Товщина варіюється від 4 до 25 мм. Зараз наш завод виробляє прозорий, бронзовий та молочний відтінки.
Стандартні розміри листа 2100х6000 та 2100х12000 мм. Є можливість робити неформати.
UF слой від 40 мікрон.
Механічне навантаження на м2 від 250кг.
Світлопроникність 82-90% (в залежності від товщини).
Температурний діапазон від -40 °С до + 120 °С.
Гарантія на матеріал від 12 лет.
Монолітний полікарбонат - суцільний прозорий полімерний лист без порожнеч із повітрям усередині. На вигляд схожий на скло, але має меншу вагу і в 200 разів міцніше. Товщина варіюється від 2 до 10 мм. Зараз наш завод виробляє прозорий, бронзовий та молочний відтінки.
Стандартні розміри листа 2050х3050 та 2050х6100 мм. Є можливість робити неформати.
UF слой від 45 микрон.
Механічне навантаження на м2 від 300кг.
Світлопроникність 87-92% (в залежності від товщини).
Температурний діапазон від -40 °С до + 120 °С
Гарантія на матеріал от 15 лет.