Вертикальне скління з полікарбонату - справжнє відкриття в сучасному будівництві, що набирає все більшої популярності. Привабливий зовнішній вигляд матеріалу здатний перетворити завод на артхаусну будівлю. Захищаючи від усіх видів опадів, зберігаючи тепло і не пропускаючи шум, полікарбонат прослужить вірою і правдою від 12 років (гарантія від заводу).

Полікарбонат (полімерний пластик) унікальний у своєму роді матеріал. Неймовірна міцність (монолітний полікарбонат 3мм можна буквально бити кувалдою) і при цьому низька питома вага (в 4 рази легша за скло). Захист від ультрафіолету (UF), технологія «антиград», та пропускність світла від 83% до 90% залежно від товщини та структури, роблять цей матеріал неперевершеним для скління.

Розглянемо всі плюси даного матеріалу:

Вага

Матеріал у 4 рази легший за скло, гнучкий і не тріскається, що забезпечує простоту монтажу. Наш завод випускає повну, середню і легку вагу стільникового полікарбонату. Так як ціна формується суто із кількості витраченої гранули, кожен замовник зможе підібрати матеріал за бюджетом.

Міцність та надійність

Стільниковий полікарбонат здатний витримувати механічні навантаження 200 кг на м2, монолітний 250 кг на м2. При цьому пластик не б'ється і не колеться, що забезпечує додаткову безпеку. Захист від шкідливих ультрафіолетових променів (UF шар) нанесений як на стільниковий, так і монолітний полікарбонат.

Теплоізоляція

Полікарбонат не просто так користується великим попитом серед фермерів та власників теплиць. Стільниковий полікарбонат має у своїй структурі порожнини з повітрям, що забезпечують збереження тепла. Коефіцієнт теплопровідності полікарбонату (0,20 Вт/м2°С) перевищує 25% скло такої ж товщини і 30% - поліетилен. Коефіцієнт лінійного розширення – 0,07 мм/м°С.

Пожежна безпека

Полікарбонат має групу середньої займистості В3 - матеріал може горіти тільки на відкритому вогні при цьому є самозагасаючим. При горінні не виділяє шкідливих для людини та тваринних речовин.

Простота монтажу

За рахунок неймовірної для такого міцного матеріалу гнучкості полікарбонат досить легко монтувати, не маючи при цьому особливих навичок. Пластик без проблем ріжеться навіть будівельним ножем, легкий та податливий. Головне пам'ятати про теплове розширення 6%. При свердлінні отворів для шурупів і стиковці необхідно враховувати даний коефіцієнт.

 

Полікарбонат здатний замінити різні матеріали скління та накриття, у тому числі і крихке, дороге скло, тому його все частіше використовують для скління промислових будівель, теплиць, терас, балконів та багатьох інших споруд.