Павільйони для басейнів

Басейн – місце для релаксації та оздоровлення. Після важкого робочого дня або у солодкий вихідний немає нічого кращого, ніж безтурботно поніжиться у прохолодній воді. Головне, щоб поруч не плавали гілки, листя з дерев та сусідське сміття. У цьому Вам допоможе павільйон для басейну з полікарбонату.

Для початку розглянемо основні плюси накриття для басейнів:

Безпека

Якщо в сім'ї є діти чи тварини, потрібно дбати про їхню безпеку. Павільйон або накриття для басейну вирішують це питання, дозволяючи надійно захистити часом необачних непосид. Безумовно приємним бонусом є захист від шкідливого ультрафіолетового випромінювання на полікарбонаті (як на стільниковому, так і монолітному).

Чистота

Забруднення води в басейні може завдати шкоди не тільки здоров'ю, а й обладнанню, збільшуючи швидкість його зношування. Що вже казати про естетичну складову.

Мікроклімат

Павільйон для басейну дозволяє продовжити сезон купання терміном до трьох місяців. Полікарбонат зберігає температуру води та захищає від опадів (дощу, снігу та навіть граду).

 

Основним матеріалом для накриттів та павільйонів є полікарбонат (монолітний 4мм або стільниковий 10мм). Матеріал у 200 разів міцніший за скло і в 4 рази легший. Не б'ється на уламки і не колеться, що створює ще безпечніші умови для людини. Захисний шар UF (захист від ультрафіолетового випромінювання) дозволяє насолоджуватися безпечним відпочинком навіть під сонцем у спекотний день. Полікарбонат разом із алюмінієвим каркасом робить конструкцію легкою, але при цьому неймовірно надійною. Мінімальний термін гарантії на полікарбонат – від 12 років.

Висота накриття починається від 55 см. Низький павільйон менш помітний, не займає місце у дворі та дозволяє насолоджуватися краєвидами. Також можна виготовити павільйон високим, для вільного переміщення всередині. А взимку в ньому можна зберігати садові меблі або створити чудовий зимовий сад. Потрібний колір забарвлення Ви підберете без проблем (згідно з кольоровою шкалою RAL).

Ви можете купити як готовий павільйон (наявність, модельний ряд уточнюйте у менеджера), так і замовити виготовлення нестандартного накриття. Наша компанія завжди відкрита до пропозицій та не боїться труднощів.